У Житомирській міськраді кажуть, що відремонтували майже 30 тролейбусів і 3 трамваї

У Житомирській міськраді кажуть, що відремонтували майже 30 тролейбусів і 3 трамваї

Новим автобусом “вихвалялися” у передмісті.

Протягом 2016-2019 років на комунальному підприємстві «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» міської ради відремонтували 29 тролейбусів і трамваї. Про це йдеться у програмі розвитку міського громадського транспорту на 2016-2019 роки.

У планах Житомирської міської ради було відремонтувати капітально 27 із 36 трлейбусів та 6 із 10 трамваїв. Впоралися із завданням частково. Згідно із даними програми, оновили аж 29 тролейбусів та всього 3 трамваї.

Досі лишається загадкою, за якими ж маршрутами ходитимуть нові автобуси, придбані мерією у лізинг за 64 млн грн. Адже у 2019 році планують витратити 240 млн грн на купівлю нових тролейбусів і 950 тис. грн на розробку проектно-кошторисної документації з будівництва тролейбусної лінії на Мальованку та до індустріального парку.

До слова, під час зустрічі заступників міської ради із громадою села Іванівка з приводу ймовірного об’єднання селян у ОТГ із обласним центром до будинку культури пригнали новий автобус, придбаний у лізинг.

Нагадаємо, що трамвайно-тролейбусне управління придбає майже 200 кв. метрів лінолеуму для комунального транспорту. Ще майже 30 тис. грн підприємство витратило на латки для тролейбусних шин.

Leave a Comment