Обласний центр крові безкоштовно проводить обстеження на COVID-19 для донорів

Обласний центр крові безкоштовно проводить обстеження на COVID-19 для донорів

Донора можуть запрошувати на платну донацію специфічної плазми.

Відтепер донори можуть безкоштовно пройти обстеження на виявлення антитіл до коронавірусної інфекції. Якщо результати будуть позитивними, то таким донорам запропонують платну донацію специфічної плазми. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на Житомирський обласний центр крові.

Для того, аби донорську кров перевірили на наявність антитіл до COVID-19, потрібно про це повідомити при реєстрації. Також для донорів є обов’язковим надання згоди на взяття додаткового зразка аналізу.

«Якщо результати тестів підтвердять наявність антитіл, то донора можуть запрошувати на платну донацію специфічної плазми. За одну донацію можна здати від 650 мл до 800 мл плазми за висновками медогляду лікаря центру крові. Вартість такої донації 1285 грн за 1 літр плазми», – повідомляють у центрі крові.

Таким чином, якщо у донора виявляється позитивним результат тестування на виявлення антитіл до коронавірусу, то ця людина може знову стати донором, але вже специфічної плазми. І за таку послугу донору пропонуватиметься оплата – за 1 л плазми 1 тис. 285 грн.

Нагадаємо, смерть від коронавірусу у Житомирі: прокуратура розпочала кримінальне провадження.

Leave a Comment