Смерть від коронавірусу у Житомирі: прокуратура розпочала кримінальне провадження

Смерть від коронавірусу у Житомирі: прокуратура розпочала кримінальне провадження

Рослідуватимуть, чи було належним виконання медичними працівниками службових обов’язків.

У Житомирі місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо неналежного виконання медичними працівниками службових обовязків під час лікування хворого на коронавірус пацієнта. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

Житомирською місцевою прокуратурою, у ході опрацювання інформації, розміщеної на місцевому інтернет-сайті, встановлено в діях медичних працівників одного із медичних закладів ймовірне неналежне виконання своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, а саме, смерть пацієнтки.

За попередньою інформацією, у пацієнтки, яка лікувалася у медичному закладі, проведеними лабораторними дослідженнями отримано позитивний результат на захворювання COVID-19. Незважаючи на це, пацієнтку було виписано із лікарні. Однак стан хворої погіршився та жінка померла”, – йдеться у повідомленні.

У ході досудового розслідування кримінального провадження будуть встановлені обставини та причини, що призвели до таких наслідків.

Так, 10 червня Житомирської місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про неналежне виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого (ч.1 ст. 140 КК України). Наразі кримінальне провадження скеровано до Житомирського відділу поліції для проведення досудового розслідування.

Leave a Comment