Облдержадміністрація розірве договір із перевізником маршруту № 123 «Житомир – Давидівський масив»

Облдержадміністрація розірве договір із перевізником маршруту № 123 «Житомир – Давидівський масив»

Перевізник не усунув виявлені порушення у встановлений термін.

Облдержадміністрація 23 березня розірве договір із перевізником ФОП Савчук Я.Т., що працює на маршруті № 123 «Житомир – Давидівський масив». Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

За інформацією прес-служби, під час перевірки маршруту №123 «Житомир – Давидівський масив» було виявлено порушення: неналежний санітарно-технічний стан транспортних засобів та самовільне зменшення кількості рейсів, що свідчить про недотримання затверджених графіків руху.

“Автоперевізник ФОП Савчук Я.Т., який обслуговує маршрут №123, був офіційно попереджений про те, що він має 10 днів для усунення недоліків. Проте під час повторної перевірки маршруту виявлено, що порушення не були усунуті перевізником. Тому 23 березня Житомирська ОДА розірве договір на перевезення пасажирів із перевізником маршруту №123 «Житомир – Давидівський масив». До цього часу управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА знайде іншого виконавця послуг”, – йдеться у повідомленні.

Всі пропозиції щодо тимчасового обслуговування маршруту № 123 приймаються до 21 березня 2017 року за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/4. Довідки за тел.: (0412) 47-46-29.

Нагадаємо, на маршрут №177 «Житомир-Висока Піч» виїхав новий перевізник. Через п’яного водія маршрутки розірвали договір з перевізником.

Leave a Comment