Депутати виділили матеріальну допомогу родині загиблого учасника АТО, який родом із Грузії

Депутати виділили матеріальну допомогу родині загиблого учасника АТО, який родом із Грузії

Боєць був добровольцем.

Депутати Житомирської міської ради під час сесії 9 березня погодили виділення благодійної допомоги родині загиблого учасника АТО – Александре Гріголашвілі, який родом з міста Кутаїсі (Грузія). Про це повідомила прес-служба міської ради.
За інформацією прес-служби, Александре Грілошавілі пішов захищати Україну добровольцем.
“Військовослужбовець брав участь в антитерористичний операції на Сході України та загинув 18 грудня 2014 року біля міста Щастя Луганської області. Причиною смерті героя стало вогнепальне кульове наскрізне поранення голови і грудної клітки. У Александре Гріголашвілі залишилося двоє дітей”, – йдеться у повідомленні.
Місто Кутаїсі – є містом-побратимом Житомира.
Довідково. Александре Гріголашвілі народився 16 лютого 1982 року в місті Кутаїсі (Грузія). В 2007 – 2008 роках служив в 3-й піхотній бригаді сухопутних військ Об’єднаного штабу Збройних Сил Грузії. Брав участь у військових діях в Іраку. В 2012 – 2014 роках працював у слідчій службі Міністерства фінансів Грузії. Нагороджений подяками та відзнаками.
Нагадаємо, Сержанта Сергія Ходоровського нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно. Малин: бійця АТО Олександра Гулькевича нагородили орденом «За мужність» посмертно.
Автор фото: з сайту “Мemorybook”.

Leave a Comment