Облдержадміністрація шукає нового перевізника на маршрут № 177 (ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ)

Облдержадміністрація шукає нового перевізника на маршрут № 177 (ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ)

Останній день подачі документів – 1 березня.

Облдержадміністрація оголосила конкурс для обслуговування маршруту №177 «Житомир – Висока Піч». Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

За інформацією прес-служби, бажаючі можуть подати документи до 18:00 год. 1 березня в управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 3/4. Для обслуговування маршруту необхідно мінімум три транспортні засоби.

Як повідомляв “Вголос.zt”, поліцейські групи швидкого реагування Житомирського відділення поліції 24 лютого зупинили за порушення Правил дорожнього руху маршрутний автобус сполученням Житомир – Висока Піч. За кермом перебував 44–річний водій із явними ознаками алкогольного сп’яніння. Згодом його освідували і зафіксували рівень алкоголю – 2,7 проміле.

Перелік документів:

  • нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;
  • перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
  • копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
  • перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
  • копії трудових угод із найманими працівниками (для фізичних осіб-підприємців);
  • копії документів на матеріально-технічну базу, проходження медичного та технічного огляду, забезпечення стоянки транспортних засобів.

Нагадаємо, перевізників, які обслуговують 3 маршрути в області, попередили про розірвання договору. На сумнозвісному маршруті №110 змінився перевізник.

Leave a Comment