Затриманому на хабарі начальнику відділення поліції обрали запобіжний захід

Затриманому на хабарі начальнику відділення поліції обрали запобіжний захід

Суд ухвалив домашній арешт.

Затриманий за хабар 10 тис. грн заступник начальника відділення поліції області перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Як повідомляв “Вголос.zt”, 22 лютого під час одержання 10 тис. грн хабара затримали заступника начальника одного із відділень поліції області. За таку суму керівник відділення поліції пообіцяв місцевому жителю не притягувати його до кримінальної відповідальності.

“За результатом розгляду клопотання прокуратури Житомирської області про взяття під варту ухвалою Корольовського суду міста Житомира заступнику начальника одного із відділень поліції в області обрано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту із електронним засобом контролю”, – йдеться у повідомленні.

На даний час у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України триває досудове розслідування, яке проводить слідчий відділ прокуратури Житомирської області.

Нагадаємо, на хабарі у 5 тисяч гривень затримали голову райдержадміністрації. На хабарі в тисячу доларів затримали двох працівників поліції.

Leave a Comment