Облрада хоче віддати понад 3 тисячі гектарів лісу військовим мисливцям

Облрада хоче віддати понад 3 тисячі гектарів лісу військовим мисливцям

На 25 років.

Житомирська обласна рада планує віддати гарнізонній громадській організації «Військовий мисливець» трохи більше 3 тис. 248 га лісу у Чуднівському районі. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Надати у користування громадській організації «Вакуленчуківська гарнізонна громадська організація Товариство військових мисливців та рибалок Збройних сил України «Військовий мисливець» мисливські угіддя загальною площею 3248,39 га на території Краснопільської сільської ради Чуднівського району Житомирської області терміном 25 років», – йдеться у документі.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб засновниками організації є п’ятеро осіб, серед яких двоє чинних військових, один — працівник лісгоспу. Ще двоє проживають на території військового містечка на Чуднівщині. Жодних інших відомостей про їх відношення до військовослужбовців у відкритому доступі знайти не вдалося.

Нагадаємо, що у Баранівському районі віддадуть 37 гектарів під видобуток каоліну. Мисливському товариству громадянина Чехії облрада дала додатково ще понад 2 тис. гектарів.

Leave a Comment