В ОДА розповіли, де в області працює «соціальне таксі»

В ОДА розповіли, де в області працює «соціальне таксі»

У Житомирі, Коростені та трьох ОТГ.

На сьогодні служба «соціального таксі», яка безкоштовно перевозить тих, хто не може пересуватися самостійно, функціонує у Житомирі, Коростені та трьох об’єднаних територіальних громадах. Про це під час наради у Житомирській облдержадміністрації розповів директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Юрій Прокопець. 

За його словами, до 2019 року таких автомобілів було лише 2, у Житомирі та Коростені. На початку року їх отримали також Брусилів, Баранів та Любар.

«Сьогодні служба «Соціальне таксі» працює у Житомирі, Коростені, Брусилівській, Баранівській та Любарській ОТГ. П’ять автомобілів приймають виклики від людей з обмеженими можливостями та відвозять їх за потреби до соціальних закладів, а іноді й у побутових справах», – розповів Прокопець.

Автомобіль при центрі соціального обслуговування Житомира може перевозити одразу дві людини на візках та п’ять супроводжуючих осіб. Людей з обмеженими можливостями возять безкоштовно. На кожну особу передбачено 5 поїздок на місяць в межах міста до лікарень та інших соціальних та державних структур. Двічі на місяць «соціальне таксі» відвозить згадану категорію людей для вирішення соціально-побутових питань.

Нагадаємо, що цьогоріч на Житомирщині шестеро людей з інвалідністю отримали автомобілі від держави. В області більше тисячі людей з інвалідністю шукають роботу.

Leave a Comment