Облрада передасть Житомиру будівлю, яку в мерії 6 років були готові прийняти

Житомирська обласна рада збирається передати Житомирській ОТГ приміщення, яке Житомирська міська рада була готова прийняти ще у 2016-му році. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради.

«Передати безоплатно нерухоме майно – будівлю загальною площею 1289,4 кв. м та  земельну ділянку площею 0,1600 га , що знаходяться за  адресою: Житомирський район, с. Іванівка, Березівська ОТГ, вул.  Санаторна, 4-А, корпус 6, зі спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міст Житомирської області у власність Житомирської міської  об’єднаної територіальної громади, за умови взяття Житомирською міською  радою зобов’язання використовувати дане нерухоме майно за цільовим  призначенням і не відчужувати його в приватну власність», – йдеться у документі.

Рішення про готовність прийняти майно і земельну ділянку сесія Житомирської міської ради прийняла ще у грудні 2016-го року. Однак обласна рада так і не прийняла жодного рішення з цього приводу.

Нагадаємо, що Житомирську центральну районну лікарню передали Новогуйвинській ОТГ. Майно КП «Надра Житомирщини» Житомирської обласної ради передали КП «Еко-Сервіс» того ж засновника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *