Житомирську ЦРЛ передадуть Новогуйвинській ОТГ

Житомирську ЦРЛ передадуть Новогуйвинській ОТГ

Жителі громади обурюються.

Житомирську багатопрофільну опорну лікарню Житомирського району передадуть з балансу районної ради на баланс Новогуйвинської ОТГ. Таке рішення прийняли 24 листопада депутати Житомирської райради. Ініціатива зразу ж отримала резонанс у соцмережах серед жителів громади.

«Тепер рада нового скликання має ухвалити рішення про прийняття на баланс Новогуйвинської селищної ради районної лікарні. Однозначно це не має бути на першій сесії, і однозначно має бути попереднє оприлюднення проекту рішення, а по-доброму, ще й громадське обговорення», – написала на сторінці «Новогуйвинське-Озерне-Гуйва» жителька Новогуйвинського Тетяна Кухарська.

Її земляк Андрій Казачков у коментарях зазначив: «Нащо нам цей тягар? І так проблем хватає».

У той же час у Житомирській районній раді таке рішення вважають єдиним прийнятним. Про це у коментарі «Вголос.Zt» сказав заступник голови районної ради Василь Стах.

«Область рекомендує нам передати лікарню на об’єднані територіальні громади. Це передбачено чинним законодавством. Окрім лікарні, передаємо районну бібліотеку», – сказав Стах.

За його словами, на адресу районної ради надійшов лист від лікарні з проханням передати її на баланс саме Новогуйвинської ОТГ. Адже ця громада є єдиною, яка спроможна утримувати медичний заклад.

У районній раді додають, що рішення щодо подальшої долі лікарні мають прийняти депутати Новогуйвинської селищної ради нового скликання.

«Попередньо спілкувалися із деякими з новообраних депутатів та новим головою ОТГ (колишнім головою Житомирської райради — ред.) Сергієм Крутієм. І вони дали згоду», – додав заступник голови райради.

Нагадаємо, що депутати Житомирської районної ради прийняли рішення зареєструвати ЦРЛ, яка знаходиться у Станишівці, у Троянові. Керівником Житомирської ЦРЛ у 2016-му році став в. о. її керівника, екс-депутат Житомирської обласної ради і однопартієць екс-голови райради Тарас Собко.

Leave a Comment