Облрада попросить Кабмін передати райавтодори у комунальну власність

Депутати Житомирської обласної ради звернуться до міністерства інфраструктури з проханням передати райавтодори на баланс місцевих рад. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Ефективне управління та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2013 року № 759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», з 1 січня 2018 року перейшли зі сфери управління Укравтодору до сфери управління обласної державної адміністрації (а це – 6941,5 км або 948 доріг), безпосередньо залежить від власних виробничих баз для виконання функцій утримання вищезгаданих доріг», – йдеться у зверненні.

На думку авторів документу, «Житомироблавтодор», який було визнано підрядником з ремонту доріг у області у 2018 році, не може впоратися із поставленими перед ним завданнями. Тож депутати просять міністерство інфраструктури передати районні філії облавтодору на баланс органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що Сухомлин має претензії до підрядника, який минулоріч ремонтував дорогу по вулиці Покровській. По вулиці Корольова у Житомирі автомобілі їздять тротуарами через плачевний стан дороги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *