Житомиряни просять зобов’язати кафе та ТРЦ встановлювати сповивальні столики для немовлят

Житомиряни просять зобов’язати кафе та ТРЦ встановлювати сповивальні столики для немовлят

Петиція.

 Житомиряни просять міську раду зобов’язати підприємців встановити сповивальні столики для немовлят у кафе та торгівельних центрах міста. Відповідну петицію оприлюднили 15 травня.
«З 1 квітня 2019 року в Україні діють нові Державні будівельні норми щодо доступності – ДБН В.2.2-40:2018 “Інклюзивність будівель і споруд”. Відповідно п.11.8, поруч із туалетними приміщеннями загального користування відтепер мають бути розміщені універсальні санітарно-гігієнічні приміщення, обладнані сповивальними столиками. Втім, ДБН зобов’язують встановлювати столики лише у нових громадських будівлях, а також у тих, де проводиться реставрація, реконструкція чи капремонт. На моє переконання, до нових стандартів роботи необхідно спонукати і власників вже існуючих закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів Житомира. Тому, прошу рекомендувати всім громадським закладам міста встановити відкидні сповивальні столики у вбиральнях, щоб відвідувачі, які приходять з немовлятами, мали змогу переодягти своїх дітей, викинути сміття та помити руки, як у цивілізованому світі. Відповідний суспільний запит є і ми повинні разом донести його до житомирських підприємців», – написала авторка звернення Анна Зарицька.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять забезпечити окремий кабінет для щеплень дітей. Болоньєзе, шніцель, кебаб, паелья, ньоки: У житомирській школі дітей годують по-новому.

Leave a Comment