Облрада попросить не скасовувати мораторій на продаж землі

Облрада попросить не скасовувати мораторій на продаж землі

Звернеться до президента і парламенту.

Депутати Житомирської обласної ради проситимуть Президента України та Верховну Раду не скасовувати мораторій на продаж землі. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Депутатський корпус Житомирської обласної ради стурбований ситуацією щодо численних публічних заяв представників різних політичних сил про необхідність зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення», – йдеться у документі.

На думку депутатів, це може призвести до занепаду фермерства в Україні та остаточного знищення села.

«Наші землі викуплять іноземні латифундисти, а українські селяни та  фермери  змушені будуть працювати на нових господарів-іноземців або виїдуть за кордон у пошуках іншої роботи, що призведе до остаточного знищення українського села», – вважають у обласній раді.

Тож депутати проситимуть парламентарів та президента продовжити мораторій на продаж сільськогосподарських земель. Рішення планують прийняти на найближчій сесії 9 липня.

Нагадаємо, що обласна рада попросила Кабмін виділити 200 млн на ремонт доріг державного значення. Депутати також попросили уряд та парламент заборонити поліетиленові пакети.

Leave a Comment