Облрада проситиме Кабмін не монетизувати пільги на проїзд

Депутати Житомирської обласної ради проситимуть Кабінет Міністрів України не монетизувати пільги на проїзд у транспорті. Відповідний проєкт звернення оприлюднили на сайті облради.

На думку авторів звернення, новий законопроєкт уряду від 19 червня 2021 року, який стосується пільг, викличе соціальну напругу серед населення.

«Вказаним законопроєктом передбачено пільги з оплати проїзду окремим категоріям громадян, які надаватимуться на підставі рішень органів місцевого самоврядування та виплачуватимуться у визначених ними порядку і розмірах у формі грошової компенсації», – йдеться у документі.

Окрім того, переконані автори звернення, із 2016-го року держава далеко не в повній мірі забезпечує соціальні пільги на послуги зв’язку та проїзд.

Тож депутати просять Кабінет Міністрів України відкликати даний законопроєкт.

Нагадаємо, що у травні 2021 року облрада звернулася до Кабміну із проханням повернути з держбюджету кошти, які витратили на забезпечення пільг із місцевого. Виконком Житомирської міської ради прийняв рішення заплатити «Укрзалізниці» за перевезення пільговиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *