Житомирська облрада попросить Кабмін повернути гроші за пільги

Житомирська облрада попросить Кабмін повернути гроші за пільги

За 2011-2015 роки.

Житомирська обласна рада проситиме Кабінет міністрів повернути місцевому бюджету кошти, витрачені на пільги у 2011-2015 роках. Відповідний проєкт звернення оприлюднили на сайті облради.

«Недостатній обсяг виділеної для Житомирської області субвенції з державного бюджету на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремим категоріям громадян упродовж 2012-2015 років та відсутність вказаного виду субвенції з 2016 року призвели до подання судових позовів підрозділами АТ «Укрзалізниця», ПАТ «Укртелеком» та автоперевізниками щодо відшкодування витрат за надані послуги пільговим категоріям громадян», йдеться у документі.

За словами авторів звернення, за рішеннями судів згаданим підприємствам необхідно повернути 34,8 млн грн. Через це, зазначають в обласній раді, виконавці арештовують бюджетні рахунки.

Тож депутати просять урядовців передбачити ці кошти у вигляді субвенції в рахунок відшкодування «втрат місцевих бюджетів».

Нагадаємо, що депутати Житомирської обласної ради звернуться до львівських колег через сміття. Депутати Житомирської міської ради звернулися до Кабміну щодо обласного госпіталю ветеранів війни.

Leave a Comment