Житомирська облрада попросить Кабмін повернути гроші за пільги

Житомирська обласна рада проситиме Кабінет міністрів повернути місцевому бюджету кошти, витрачені на пільги у 2011-2015 роках. Відповідний проєкт звернення оприлюднили на сайті облради.

«Недостатній обсяг виділеної для Житомирської області субвенції з державного бюджету на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремим категоріям громадян упродовж 2012-2015 років та відсутність вказаного виду субвенції з 2016 року призвели до подання судових позовів підрозділами АТ «Укрзалізниця», ПАТ «Укртелеком» та автоперевізниками щодо відшкодування витрат за надані послуги пільговим категоріям громадян», йдеться у документі.

За словами авторів звернення, за рішеннями судів згаданим підприємствам необхідно повернути 34,8 млн грн. Через це, зазначають в обласній раді, виконавці арештовують бюджетні рахунки.

Тож депутати просять урядовців передбачити ці кошти у вигляді субвенції в рахунок відшкодування «втрат місцевих бюджетів».

Нагадаємо, що депутати Житомирської обласної ради звернуться до львівських колег через сміття. Депутати Житомирської міської ради звернулися до Кабміну щодо обласного госпіталю ветеранів війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *