Облрада проситиме у Кабміну виділити гроші на ремонт доріг

Депутати Житомирської обласної ради проситимуть Кабінет міністрів виділити з бюджету додаткові кошти на ремонт доріг області. Проект відповідного звернення оприлюднили на сайті облради.

«Ми, депутати Житомирської обласної ради, вкрай стурбовані станом автомобільних доріг загального користування, особливо державного значення, які відіграють важливу роль як для розвитку економіки держави в цілому, так і для окремих регіонів», – йдеться у документі.

За словами авторів звернення, цьогоріч в області запланували відремонтувати трасу Виступовичі — Могилів-Подільський. Дорога з’єднує Україну із Білоруссю. Тож, на думку депутатів, має важливе стратегічне значення.

«Вказана автомобільна дорога була побудована у 1979 році та нині перебуває у незадовільному транспортно-експлуатаційному стані, у зв’язку з чим потребує ремонтно-будівельних робіт.

Дорожнє покриття на більшій частині протяжності даної дороги має колійність, ямковість, просадки, напливи, інші дефекти, які ускладнюють рух транспортних засобів», – йдеться далі у документі.

На ремонт дороги передбачили 50 млн грн у бюджеті, однак вартість робіт становить 203,3 млн грн. Тож депутати просять Кабмін додатково спрямувати кошти на поточний середній ремонт дороги Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський.

Нагадаємо, що облрада просить депутатів Верховної Ради скасувати вето Порошенка на заборону контрабанди лісу. Депутати облради хочуть запровадити у школах християнську етику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *