Облрада шукає директорів для трьох спортивних шкіл у Житомирі

Облрада шукає директорів для трьох спортивних шкіл у Житомирі

Оголосили конкурс.

Житомирська обласна рада оголосила конкурси на заміщення вакантних посад директорів трьох комунальних закладів спортивного спрямування. Про це повідомила пресслужба облради.

“Зокрема, обиратимуть керівників Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби Житомирської, комунального позашкільного навчального закладу «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамовець» та комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»”, – йдеться у повідомленні.

Наразі ці комунальні заклади очолюють виконувачі обов’язків директорів. Конкурси оголошено 13 вересня і прийом документів відбуватиметься упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

У конкурсах можуть брати участь  громадяни України, які мають вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «магістр», стаж роботи за фахом не менше трьох років. Особи, які бажають взяти участь у конкурсах, мають подати у Житомирську обласну раду відповідний пакет документів.

Нагадаємо, депутати облради призначили директорів чотирьох комунальних закладів. Директора вечірньої школи не змогли обрати, бо претендентки набрали низькі бали.

Leave a Comment