Облрада віддасть понад 60 тисяч гектарів коростенським мисливцям та рибалкам

Облрада віддасть понад 60 тисяч гектарів коростенським мисливцям та рибалкам

На чверть століття.

Житомирська обласна рада віддасть громадській організації «Коростенське товариство мисливців і рибалок» 61 тис. 177,5 га. Проект рішення сесії з цього приводу оприлюднили на сайті облради.

Відповідно до документу, землі, які нададуть громадській організації, перебувають у різній формі власності. Серед тих, хто зараз користується діялнками, переважно — лісництва. Окрім лісівників, розпоряджаються цими землями також приватні сільськогопсодарські підприємства. У проекті рішення Коростенському товариству мисливців та рибалок реконмендували підписати угоди із власниками або орендарями землі. Лише тоді вони зможуть приступити до користування угіддями.

У реєстрі фізичних та юридичних осіб практично жодної інформації про організацію немає. Зазначено лише, що її керівником є Володимир Рафальський. Статутний капітал організації нульовий.

Нагадаємо, що облрада віддала понад 5 тис. га лісу громадській організації у Левкові Житомирського району. Мільйонеру Крігеру віддали майже 19 тис. га під Житомиром.

Leave a Comment