Облрада витратить понад 15 мільйонів на ремонт та утримання комунальних приміщень

Облрада витратить понад 15 мільйонів на ремонт та утримання комунальних приміщень

За 2 роки.

Протягом 2021-2022 року Житомирська обласна рада витратить 15 млн 165 тис. грн на ремонт та утримання об’єктів спільної власності територіальних громад. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради.

Найбільше коштів, понад 5 млн грн, витратять на утримання будинків та прибудинкових територій. Трохи менше, 3,5 млн грн, витратять на утримання об’єктів спільної власності громад. Ще 3,4 млн грн піде на охорону та утримання майна, яке вже передали територіальним громадам Бердичева та Овруцького району.

Коштом бюджету планують відремонтувати кабінети в адміністративних спорудах Житомира. Йдеться про облдержадміністрацію та житомирську мерію. Роботи обійдуться у 500 тис. грн.

За решту грошей планують замінити газові та електричні лічильники, відремонтувати коридори, туалети та покрівлі переважно в адміністративних будівлях.

Нагадаємо, що з бюджету області виділили 1,5 млн грн на ремонт музею Лесі Українки в Новограді-Волинському. З обласного бюджету також витратили більше 700 тис. грн на опалення дитячої бібліотеки.

Leave a Comment