У музеї Лесі Українки розпочали ремонт за 1,5 млн грн

У музеї Лесі Українки розпочали ремонт за 1,5 млн грн

Ще 1,5 млн грн “піде” на реекспозицію музею.

У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, що у Новограді-Волинському, розпочалась активна фаза підготовки до відзначення 150-річчя від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки. Зокрема, в музеї, який є відділом обласного краєзнавчого музею, розпочали фасадні та внутрішні ремонтні роботи вартістю півтора мільйона гривень. Про це повідомила пресслужба обласної ради. Ще півтора мільйона гривень  буде використано на реекспозицію музею.

«В оновленій експозиції музею будуть представлені особисті речі Лесі Українки періоду її перебування у місті Новограді-Волинському», –  повідомив директор Житомирського обласного  краєзнавчого музею Роман Насонов.

Також у музеї зазначають, що роботи розпочались активно, тож мають надію гідно зустріти ювілей видатної Українки.

Нагадаємо, що на 30 сесії обласної ради депутати виділили 3 млн грн на ремонт літературно-меморіального музей Лесі Українки та оновлення його експозиції. На проєкт експозиції музею Лесі Українки в Новограді витратять 370 тисяч. У Новограді-Волинському до ювілею Лесі Українки відкриють мурал поетеси. Суд арештував майновий комплекс колишнього консервного заводу у Новограді. Занедбану територію колишнього консервного заводу викупили майже за 5 млн грн у ТОВ “Старий Звягель”, обмінявши її на іншу, що на вул. Олександрівській 1-А. Планувалося на місці заводу, який межує із музеєм  Лесі Українки, облаштувати сквер, розмістивши там скульптури із твору “Лісова пісня”.

Leave a Comment