Фірма дружини губернатора отримує кошти за перевезення від облдержадміністрації

Фірма дружини губернатора отримує кошти за перевезення від облдержадміністрації

Управління здійснило більше двадцяти платежів…

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації користується транспортними послугами фірми дружини губернатора та платить за це з «бюджетних» коштів.

Так, за кілька останніх місяців управління здійснило більше двадцяти платежів «за надані транспортні послуги» на рахунок товариства з обмеженою відповідальністю «Мазар».

мазар

333мазар

Підприємство належить усім відомій у області династії перевізників Чутлашвілі, а одним із засновників та власницею істотної участі є дружина голови облдержадміністрації, телеведуча Катерина Машковська. Це підтверджують й документи, які знаходяться у єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Цікаво, що ТОВ «Мазар» від жодного іншого управління облдержадміністрації  коштів не отримувало. Що поєднує телеведучу та управління, яке працює з пресою? Це та інші запитання «Вголос.zt» адресував в інформаційному запиті начальниці Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ользі Григор’євій.

Нагадаємо, підприємство сина заступника голови Богунської районної ради за бюджетні кошти ремонтує багатоповерхівку у Житомирі.

 

 

Leave a Comment