Офшорні інвестиції: найбільше в Житомирщину інвестує Кіпр…

Офшорні інвестиції: найбільше в Житомирщину інвестує Кіпр…

Статистика.

Серед основних країн, які цьогоріч інвестували у Житомирську область – Кіпр, Австрія та Нідерланди. Про це повідомили у Головному управлінні статистики області.

“За попередніми даними обсяг прямих інвестицій в економіку Житомирщини на 1 жовтня 2019 року становив 243,6 млн.дол. США, що на 4% більше, ніж на початок року. З них 87,9% надійшло із країн Євросоюзу. Упродовж січня–вересня 2019 р. додатково було залучено 10,5 млн.дол. прямих інвестицій, переважну більшість з них спрямовано у промисловість.

Інвестиції надходили із 51 країни світу. До основних країн-інвесторів на які припадає 71,9% загального обсягу прямих інвестицій входять: Кіпр, Австрія та Нідерланди”, – йдеться у повідомленні.

Привабливою щодо інвестування була промисловість, де зосереджено 199,6 млн дол., або 81,9% іноземного капіталу. На сільське та лісове господарство припало 8,9% обсягу інвестицій, операції з нерухомим майном – 5%. Прямі іноземні інвестиції у розрахунку на одного мешканця області становили 198,6 дол.США.

Нагадаємо, майже половину інвестицій у область вклали у промисловість. Гундич віддав 18 га у Буках підприємцю, який займається російськими інвестиціями.

Leave a Comment