Гундич віддав 18 га у Буках підприємцю, який займається російськими інвестиціями

Гундич віддав 18 га у Буках підприємцю, який займається російськими інвестиціями

Ще кілька його фірм видобувають копалини на Волині та Рівненщині.

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич своїм розпорядженням від 13 листопада віддав 18 га землі у селі Буки Житомирського району ТОВ «Тригірський маєток». Відповідний документ оприлюднено на сайті Житомирської ОДА. Згідно із єдиним реєстром фізичних та юридичних осіб, власником згаданої фірми є чоловік завідуючої секретаріату комітету ВР України з питань культури і духовності Юрій Колесніченко.

У сфері інтересів Колесніченка також видобуток корисних копалин у Коростенському районі. Він, згідно із тим же реєстром, є власником ТОВ «Поліська старательська артіль», зареєстрованого у Коростені.

Крім того, Юрій Колесніченко є співзасновником ТОВ «Фонд «Раша-Партнер Україна». Крім нього, до числа засновників «Раша-Партнер» входить громадянин Російської Федерації Петро Кочеврін. Останній донедавна працював у російській «Сибнефть». А на поточний момент є директором компанії «Раша-Партнерс», відповідальним за інвестиції фонду з однойменною назвою у сферу нерухомості в Україні. Колесніченко є також керівником громадської організації «Народний контроль «Майдан».

У декларації дружини Юрія Колесніченка Наталії Братунь зазначено, що її чоловік має у власності ще 14 фірм. Більшість із них пов’язані із видобутком корисних копалин і зареєстровані у Волинській, Рівненській та Житомирських областях. Його дохід за 2016 рік склав понад 1 млн грн. Ще майже 17 тис. грн становить його пенсія.

Нагадаємо, що у квітні Коростенська райдержадміністрація незаконно виділила 2300 га під видобуток титанових руд. Ігор Гундич своїм розпорядженням віддав 82 га в оренду фірмі одіозного олігарха Дмитра Фірташа.

Leave a Comment