ОГО! Майже 22,5 тисяч житомирян працюють, будучи на пенсії

ОГО! Майже 22,5 тисяч житомирян працюють, будучи на пенсії

Загалом на пенсії знаходяться 79 тис. 969 містян.

У Житомирі проживають 22 тисячі 456 пенсіонерів, які на сьогоднішній день працюють. Про це «Вголос.zt» повідомила заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Світлана Антонюк. Загалом на пенсії знаходяться 79 тис. 969 жителів обласного центру.

«Відповідно до даних державного статистичного спостереження «Звіт про розподіл пенсіонерів за розмірами призначених місячних пенсій», станом на 1 квітня 2017 року на обліку в органах Пенсійного фонду України в Житомирській області знаходилися та проживали на території міста Житомира 79 тис. 969 пенсіонерів. З них 22 тис. 456 пенсіонерів – працюють, а 12 тис. 495 пенсіонерів отримують пенсію по інвалідності», – повідомила Світлана Антонюк у відповідь на інформаційний запит.

Варто зауважити, що Уряд у рамках пенсійної реформи планує з 1 жовтня провести підвищення пенсій, а також скасувати оподаткування пенсіонерів, які працюють. Підвищення пенсій торкнеться не всіх. За попередніми розрахунками осучаснення пенсій проведуть для 5 млн 620 тис. громадян.

До слова, в Україні на сьогодні 10 працюючих утримують 9 пенсіонерів. І мова йде не лише про найманих працівників, а й самозайнятих осіб та фізичних осіб-підприємців. Про це, за інформацією УНІАН, повідомила на нещодавній прес-конференції директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко.

Нагадаємо, в Україні після проведення пенсійної реформи пенсіонерам можуть заборонити працювати. Думки житомирян з цього приводу.

Leave a Comment