Охоронця будинків на узбережжі Тетерева підозрюють у погрозах побиття журналіста

Охоронця будинків на узбережжі Тетерева підозрюють у погрозах побиття журналіста

Його можуть посадити на 3 роки.

Чоловіка, який погрожував журналістам під час зйомки антикорупційного сюжету у серпні 2021 року, може загрожувати до 3 років позбавлення волі. Про це повідомили у пресслужбі поліції області.

«Під час підготовки відеосюжету про забудову земельної ділянки на березі річки Тетерева в обласному центрі роботу знімальної групи журналістів грубо перебив агресивний чоловік. Він нецензурно лаявся і погрожував журналістові побиттям палицею у разі неприпинення оператором зйомки. Відповідне відео згодом з’явилось у соціальній мережі», ‒ йдеться у повідомленні.

За даними «Вголос.Zt», мова йде про відеосюжет журналіста Олександра Крижанівського. У матеріалі йшлося про незаконну забудову узбережжя річки Тетерева житловими будинками. У сюжеті фігурували прізвища депутатів Житомирської міської ради. Зокрема, Юрія Мойсеєва із фракції «Пропозиція» та Олени Розенблат із фракції «Батьківщина».

На жаль, станом на 6 травня, ані у поліції, ані у прокуратурі немає жодних офіційних повідомлень з приводу причетності чи непричетності до незаконної забудови згаданих осіб. Хочеться вірити, що услід за справою про замах на журналістів правоохоронці все-таки відреагують на зміст самого відеосюжету.

Нагадаємо, що житомирського патрульного судили за побиття пасажира автомобіля. Житомирський журналіст Руслан Мороз переконаний, що поліція «заминає» справу щодо його побиття невідомими.

Leave a Comment