Новогуйвинська селищна рада виставила на аукціон продовження оренди відділення обласної дитячої лікарні

Новогуйвинська селищна рада Житомирського району виставила на аукціон продовження оренди приміщення інфекційного відділення обласної дитячої лікарні у селі Станишівка. Оголошення оприлюднили на порталі «ProZorro.Продажі».

Оголошення оприлюднили на сайті 5 травня. Заявки на участь в аукціоні прийматимуть до 26 травня. За умовами торгів, переважне право оренди надаватиметься обласній дитячій лікарні. Площа приміщення складає 980,9 кв. метрів. У селищній раді очікують здати це приміщення на рік. Щомісячна вартість оренди початково заявлена на рівні понад 32,5 тис. грн.

Відповідна процедура визначена у новому законодавстві щодо оренди. Воно набуло чинності з 2021 року. Згідно з ним, навіть продовження договорів оренди виставляється на електронні торги.

Нагадаємо, що у липні 2020 року Житомирська районна рада вирішила не продовжувати договір оренди обласній дитячій лікарні. Через передачу Житомирської центральної районної лікарні на баланс Новогуйвинської громади Станишівська громада втратила близько 3,5 млн грн податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *