Олевського депутата, якого спіймали на хабарі, можуть відпустити під заставу в півмільйона

Олевського депутата, якого спіймали на хабарі, можуть відпустити під заставу в півмільйона

Таке рішення ухвалив Печерський райсуд міста Києва.

Депутата Олевської міської ради об’єднаної територіальної громади, який був затриманий на хабарі, можуть відпустити під заставу в розмірі 512 тис. грн. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Таке рішення ухвалив Печерський районний суд міста Києва.

«За клопотанням військової прокуратури Центрального регіону України, депутату Олевської міської ради об’єднаної територіальної громади Житомирської області, який підозрюється у наданні неправомірної вигоди співробітнику Нацполіції України, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави 512 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Кошти у розмірі 1600 доларів США депутат пропонував за створення сприятливих умов для видобутку бурштину та не реєстрації кримінального провадження.

Йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище). Слідство триває.

Нагадаємо, посадовець виправної колонії, який «погорів» на хабарі, може вийти під заставу. Поліцейського, який «кришував» проституцію, можуть відпустити під заставу в 250 тисяч гривень.

Leave a Comment