Організатору банди, яка зі зброєю напала на житомирянку та викрала її, “дали” суворіше покарання

Організатору банди, яка зі зброєю напала на житомирянку та викрала її, “дали” суворіше покарання

12 років 1 місяць.

Організатору злочинної групи, яка скоїла розбійний напад зі зброєю на житомирянку та її викрадення, апеляційною інстанцією призначено суворіше покарання – 12 років 1 місяць. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“За участі прокуратури Житомирської області в апеляційній інстанції розглянуто справу стосовно організатора і трьох членів злочинної групи, які скоїли розбійний напад на житомирянку, з використанням вогнепальної та холодної зброї, а також викрадення з метою заволодіння майном. За результатом розгляду Вінницький апеляційний суд скасував вирок першої інстанції стосовно організатора злочинної групи щодо позбавлення волі строком на 8 років 3 місяці та постановив новий – позбавлення волі строком на 12 років 1 місяць. Стосовно трьох інших учасників злочинної групи вирок першої інстанції залишено без змін. Нагадаємо, двох співвиконавців засуджено, відповідно, до 8 років 1 місяця та 8 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного їм майна, третю – до 4-х років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки. Також судом залишено у силі рішення щодо стягнення на користь потерпілої завданої моральної шкоди на суму 175 тис. грн.”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, неодноразово судимий житель Житомирщини, з метою наживи, створив у серпні 2015 року організовану злочинну групу, до складу якої увійшли його 28-річна співмешканка та двоє інших неодноразово судимих житомирян.

Зловмисники, попередньо зібравши необхідну інформацію про потерпілу, розробили план та, використовуючи вогнепальну і холодну зброю, напали на жительку Житомира, заволоділи її автомобілем та вивезли за місто, де, погрожуючи зброєю, примусили назвати код від сигналізації будинку, аби його пограбувати. Однак, саме там їх і затримали правоохоронці.

Організованій злочинній групі призначено покарання за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 146, ч. 4 ст. 187, ч.ч. 1, 2 ст. 263 та ч. 3 ст. 289 КК України.

Leave a Comment