Замначальника облуправління Держрибагентства, який попався на хабарі, взяли під цілодобовий домашній арешт

Замначальника облуправління Держрибагентства, який попався на хабарі, взяли під цілодобовий домашній арешт

Суд.

Замначальнику обласного управління Держрибагентства, якого в Житомирі затримали на хабарі, Корольовський райсуд міста Житомира обрав запобіжний захід. Про це повідомив консультант суду із забезпечення зв’язків зі ЗМІ 16 вересня.

«Слідчим суддею Корольовського районного суду м. Житомира 14 вересня 2019 року обрано запобіжний  захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на два місяці чоловіку, який підозрюється у вчиненні злочину, за частиною 3 статті 368 Кримінального Кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Одночасно покладено на підозрюваного наступні обов’язки:

1) заборонити цілодобово залишати житло;

2) прибувати по першому виклику до слідчого, прокурора або суду;

3) повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

4) утримуватися від спілкування зі свідками та іншими особами з приводу обставин вчинення інкримінованого йому кримінального правопорушення;

5) здати на зберігання до органу досудового розслідування свій паспорт для виїзду за кордон.

Встановлено строк дії ухвали в частині застосування запобіжного заходу та покладення на підозрюваного обов’язків – до 13 листопада 2019 року», – йдеться у повідомленні.

Чоловіка підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за неперешкоджання вилову риби з місцевих водойм Житомирщини.Санкція частини 3 статті 368 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавленням від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.

Нагадаємо, СБУ викрила на хабарях посадовця Держрибагентства області. Оперативники Служби безпеки України встановили, що чиновник вимагав гроші від місцевих підприємців, які займаються рибним промислом. За неправомірну вигоду посадовець обіцяв комерсантам безперешкодний вилов риби у водоймах регіону. Розмір щомісячної «данини» становив майже 10 тисяч гривень з кожного рибалки.

Leave a Comment