Організатору групи, яка зі зброєю викрала житомирянку, дали 12 років  і 1 місяць

Організатору групи, яка зі зброєю викрала житомирянку, дали 12 років і 1 місяць

Раніше було 8 років і 3 місяці.

Організатора злочинної групи, яка зі зброєю напала на житомирянку та викрала її, дали 12 років та 1 місяць. Про це повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

«Раніше чоловіка засудили на 8 років та три місяці. Однак Вінницький апеляційний суд скасував вирок першої інстанції та постановив новий – позбавлення волі строком на 12 років 1 місяць», йдеться у повідомленні.

За вироком першої інстанції троє співучасники злочину отримали, відповідно, 8 років 1 місяць та 8 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного їм майна та 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки. Додатково з усіх чотирьох стягнули сукупно на користь потерпілої завданої моральної шкоди на суму 175 тис грн.

Неодноразово судимий житель Житомирщини створив у серпні 2015 року організовану злочинну групу, до складу якої увійшли його 28-річна співмешканка та двоє інших неодноразово судимих житомирян. Зловмисники збирали необхідну інформацію про потерпілу. Вистеживши її, вони зі зброєю напали на жительку Житомира, заволоділи її автомобілем та вивезли за місто. Там вони, погрожуючи зброєю, примусили її назвати код від сигналізації будинку, аби його пограбувати. Саме біля будинку їх і затримали правоохоронці.

Нагадаємо, що одному з учасників групи, яка напала на інкасаторську машину в Житомирі, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Затримали житомирянина, який на Лятошинського намагався підрізати перехожого.

Leave a Comment