Посадовець Житомирської  ОДА не працював і отримував зарплату

Посадовець Житомирської ОДА не працював і отримував зарплату

Його судитимуть.

Посадовця управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації судитимуть за те, що він отримував зарплату не працюючи на посаді. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Досудовим розслідуванням установлено, що чиновник, скориставшись службовою недбалістю посадових осіб обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Житомирської обласної ради, зловживаючи довірою, протягом майже двох з половиною років, з червня 2014 по жовтень 2016 роки, заволодів державними коштами на загальну суму 77 тис. 443 грн», йдеться у повідомленні.

У прокуратурі додають, що він надав усі необхідні документи та написав заяву, відповідно до якої його прийнято за сумісництвом на посаду лікаря-епідеміолога відділу профілактичної, організаційно-методичної роботи та епідмоніторингу. Однак, своїх посадових обовязків він не виконував і не працював, при цьому отримуючи зарплату.

За вчинене посадовець може «поплатитися» штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів, виправними роботами на строк від одного до двох років, обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, що пулинських медиків підозрюють у недбалому ставленні до пацієнта. Урожай, який незаконно виростили на землях Міноборони, прокуратура зібрала та продала.

Leave a Comment