Останки 100 солдат та офіцерів, які загинули у 1941 році, поховають у селі на Житомирщині

Останки 100 солдат та офіцерів, які загинули у 1941 році, поховають у селі на Житомирщині

Пулинський район.

На Житомирщині 7 травня поховають останки 100 солдат та офіцерів, які загинули у 1941 році. Про це повідомили на сторінці у Facebook Історико-патріотичного об’єднання «Пошук».

“7 травня в селі Соколів Пулинського району Житомирської області о 11 годині ранку, відбудеться поховання 100 солдат та офіцерів Червоної Армії, які загинули в липні 1941 року на території нинішньої Курненської ОТГ та були знайдені членами ІПО «Пошук» протягом 2019-2021 років”, – йдеться у повідомленні.

Пошук загиблих солдат та командирів Червоної армії на території Житомирської області, розшук їх близьких та рідних.

Варто зауважити, що Житомирська обласна громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук» була заснована в 1989 році. ІПО «Пошук» веде архівно-пошукову та дослідницьку роботу, вивчає маловідомі історичні факти та події, що відбувалися на території Житомирської області під час Великої Вітчизняної війни. Основна мета діяльності організації – пошук загиблих солдатів і командирів Червоної армії, розшук їх рідних, встановлення імен зниклих безвісти, збереження та увічнення пам’яті про загиблих захисників Батьківщини, військово-патріотичне виховання молоді.

Нагадаємо, житомирські пошуківці знайшли родичів солдата з Білорусі, який загинув у 1941 році. У Пулинському районі знайшли останки солдата, який загинув в липні 1941 року. Поруч із ним був малюнок дитини.

Leave a Comment