Житомирські пошуківці знайшли родичів солдата з Білорусі, який загинув у 1941 році

Житомирські пошуківці знайшли родичів солдата з Білорусі, який загинув у 1941 році

Останки воїна знашли у 2004 році під Малином.

Житомирські пошуківці знайшли родичів солдата з Білорусі, який загинув у 1941 році під Малином. Про це повідомили на сторінці Історико-патріотичне об’єднання «Пошук» у Facebook. 

“У далекому 2004 році наша ПО на чолі з Шмунєвським Павлом Павловичем під Малином підняла загиблого у липні 1941 року білоруса (а точніше етнічного поляка) Камоцкого Станіслава Францовича, 1919 р.н., із с. Малявки Мінського району.
В 2004-му році знайти родичів не вдалося і тому солдат 12.11.2004 був перепохований в братську могилу в м. Малин.
І ось недавно маючи справу із записами і архівами вирішили реанімувати пошуки родин відшуканих нашим ПО солдат із врахуванням теперішніх можливостей соц.мереж і всесвітньої мережі Інтернет. За короткий проміжок часу за допомогою нашого колеги із Мінська Александра Снитка були відшукані родичі Камоцкого С.Ф., вони до сьогоднішнього дня нічого не знали про долю свого солдата.
Вся велика сім’я Камоцких (розкидані по всьому колишньому СРСР, є і в Польщі) висловили велику і щиру дяку всій дружній пошуковій команді за нашу роботу та повернення з небуття Камоцкого Станіслава Францовича. Також вони надали фото солдата”, – йдеться у повідомиленні.

Нагадаємо, у Пулинському районі знайшли останки двох воїнів, які загинули у роки Другої світової війни. Бердичівський район: на сільських городах пошуківці знайшли останки трьох солдат.

Leave a Comment