Отакої! За проїзд у тролейбусах та трамваях житомиряни платитимуть 3 гривні

Отакої! За проїзд у тролейбусах та трамваях житомиряни платитимуть 3 гривні

У міській раді вже зареєстрували відповідний проект рішення.

У Житомирі хочуть збільшити вартість квитка на проїзд в електротранспорті до 3 грн. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міської ради 19 липня. Питання розглядатиме виконавчий комітет. Відповідно до проекту рішення, такому рішенню передувало клопотання комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».

Тариф хочуть привести у відповідність економічно обґрунтованим витратам. Мовляв, зріс тариф на електричну енергію для міського електричного транспорту, збільшилася вартість матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, технічне обслуговування і ремонт, автомобільні шини, комплектуючі запчастини.

«Внести зміни в пункт 1.3. рішення виконавчого комітету міської ради від 16.05.2017 № 456 «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування» та викласти у новій редакції, а саме: встановити вартість проїзду в міському пасажирському електротранспорті, в розмірі 3,0 грн. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації. Дане рішення набуває чинності з дня його оприлюднення у засобах масової інформації. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків», – йдеться у документі.

До слова, 2 червня набуло чинності рішення виконавчого комітету від «про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті громадського користування». Вартість проїзду в міських маршрутних «таксі» становить 5 грн.

Нагадаємо, читачі «Вголос.Zt» скаржаться, що вранці кожного дня тролейбуси замість того, щоб перевозити пасажирів, масово йдуть у депо. Протягом години з 10:00 до 11:00 ранку журналісти нашого порталу нарахували 19 транспортних засобів КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», які просто поверталися «на базу»

Leave a Comment