Житомирські тролейбуси вранці масово їдуть у депо (ФОТО)

Житомирські тролейбуси вранці масово їдуть у депо (ФОТО)

З десятої до одинадцятої ранку заїхало 19 тролейбусів.

Читачі «Вголос.Zt» скаржаться, що вранці кожного дня тролейбуси замість того, щоб перевозити пасажирів, масово йдуть у депо. Протягом години з 10:00 до 11:00 ранку журналісти нашого порталу нарахували 19 транспортних засобів КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», які просто поверталися «на базу».

Згідно із графіками руху тролейбусів, з 8:55 до 11:12 до трамвайно-тролейбусного управління повертається 55 одиниць транспорту. Майже до 14:00 на маршрути вони так і не виїжджають. Тож тим, кому потрібно дістатися протягом цієї «перерви» дістатися до пункту призначення можна буде хіба що маршрутним “таксі”.

На комунальному підприємстві пояснюють, що перевозити пасажирів у цей час невигідно. Адже ті, хто може собі дозволити проїзд у цей, «не піковий», на думку директора КП «ТТУ» Андрія Нечуйвітра, час — переважно пільговики. За його словами, трамвайно-тролейбусне управління протягом обідньої пори навіть не покривають витрати на зарплати водієві та кондуктору.

У свою чергу на засилля пільговиків скаржаться і власники маршрутних «таксі». За словами перевізниці Тетяни Іваницької, щодня кілька водіїв приходять і кладуть ключі від автобусів їй на стіл, відмовляючись виходити на маршрути.

Кадровий голод відчувають і на ЖТТУ. Так, за словами заступника міського голови Дмитра Ткачука, який опікується транспортом, трамвайно-тролейбусному управлінню не вистачає більше 30 водіїв.

Схоже, що якщо у Житомирській міській раді не знайдуть якнайшвидшого вирішення проблеми — на місто може очікувати транспортний колапс. Під час останнього засідання виконкому 19 липня перевізники заявили, що кожної доби на маршрути не виходить мінімум 3-4 автобуси.

Нагадаємо, що житомиряни скаржаться, що тролейбуси стали ходити рідше. На КП «Житомирське ТТУ» розповіли, чому тролейбуси повертаються в депо.

Автор фото: Дмитро САВЧЕНКО.

Leave a Comment