Овруч: міська рада накупила у фірми голови райдержадміністрації на 300 тисяч металу

Овруч: міська рада накупила у фірми голови райдержадміністрації на 300 тисяч металу

Цього разу – лавки, урни, сходи та конструкція для вертепу.

Овруцька міська рада знову купує у приватної фірми, яка належить дружині голови Овруцької райдержадміністрації Юрія Дивинського, металеві конструкції майже на 300 тис. грн.

Комунальне підприємство “Овруч” Овруцької міської ради 19 грудня уклало з приватним підприємством “Виробнича компанія «Металіст» два окремі договори на загальну суму 287 тис. 292 грн. Кожен із них містив “допорогову” закупівлю, що дало можливість уникнути відкритого аукціону.

Відповідно до документів, які є у розпорядженні редакції, фірма дружини голови РДА повинна виготовити та встановити 20 контейнерів для сміття, 20 контейнерів для піску, 20 урн для сміття, 40 металевих каркасів для лавок, 30 металевих розкидачів для піску, металеву конструкцію для вертепу та металеві сходи.

Варто заважити, влітку фірма дружини чиновника вже продавала міській раді урни для сміття та каркас для металевих  лавок на загальну суму майже у 100 тис. грн. Крім того, Овруцька міська рада придбала у цього ж підприємства сцену вартістю майже 200 тис. грн та  обмежувач висоти для проїзду великогабаритного автотранспорту, який коштував майже 111 тис. грн. А протягом останніх кількох місяців  «Виробнича компанія «Металіст» продала Овруцькій районній раді грати на вікна.

Відомо, що до свого призначення Юрій Дивинський обіймав посаду комерційного директора приватного підприємства “Виробнича компанія “Металіст”. На даний момент, відповідно до інформації єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб, кінцевим бенефіціарним власником підприємства є дружина чиновника – Тетяна Дивинська.

Нагадаємо, у Новограді-Волинському скандально відомий депутат Седлецький приторговує з міською радою. Депутат продав управлінню освіти міської ради посудомийну машину за 200 тисяч.

 

Leave a Comment