Пекельна весна: на Житомирщині рятувальники вже ліквідували 510 пожеж в екосистемах. Кажуть, раніше такого не було

Пекельна весна: на Житомирщині рятувальники вже ліквідували 510 пожеж в екосистемах. Кажуть, раніше такого не було

Вогонь пройшов вже 1012,7 гектарів території!

На Житомирщині спостерігається справжній «пекельний бум». Горить суха трава на полях, вздовж доріг, сміття на присадибних ділянках і відкритій території. Загалом рятувальники вже ліквідували 510 пожежі в екосистемах. Про це повідомила прес-служба У ДСНС України у Житомирській  області. Пожежники кажуть, що у минулі роки такого не було.

«Тільки 31 березня зареєстровано 50 пожеж, із яких 32 – це займання сухої трави на площі понад 58 гектарів. Горить суха трава на полях, вздовж доріг, сміття на присадибних ділянках і відкритій території. Суха вітряна погода сприяє миттєвому поширенню вогню на значні площі. Полум’я перекидається на господарські споруди, техніку і навіть житлові будинки. Загалом рятувальниками вже ліквідовано 510 пожежі в екосистемах, вогнем пройдена 1012,7 гектарів території! При спробі самостійного гасіння пожежі від опіків загинула 1 людина на Коростенщині та ще двоє потрапили до лікарень», – йжеться у повідомленні.

Пожежники кажуть, що у минулі роки такого не було, щоб ще з зими гасити щодоби десятки займань сухої трави та ліквідовувати їх небезпечні наслідки.

Нагадаємо, жінка, яка намагалася загасити пожежу на узбіччі дороги та впала у вогонь, потрапила у реанімацію. Сталося 20 пожеж за добу: горіли будинки, господарчі споруди, суха трава та сміття.

Leave a Comment