Пенсіонерка купила приміщення магазину в центрі Житомира за 4,3 мільйони гривень

Пенсіонерка купила приміщення магазину в центрі Житомира за 4,3 мільйони гривень

 Виграла аукціон.

Приміщення, де раніше розташовувався фірмовий магазин Житомирського лікеро-горілчаного заводу, викупила за понад 4,3 млн грн пенсіонерка. Інформацію про укладений договір купівлі-продажу оприлюднили на сайті міської ради. Приміщення магазину розташоване по вулиці Великій Бердичівській, на першому поверсі двоповерхового нежитлового приміщення 1907 року побудови. Раніше тут був фірмовий магазин Житомирського лікеро-горілчаного заводу.

«За результатами електронного аукціону, який відбувся наприкінці жовтня, міська рада 2 листопада уклала договір купівлі-продажу приміщення магазину, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 35 площею 90,9 м2 між територіальною громадою міста Житомира та Пилявець Ганною Антонівною. Ціна, за якою придбано об’єкт приватизації, становить 4 млн 301 тис. 200 грн. з ПДВ», – йдеться у оголошенні.

Відповідно до інформації, яку оприлюднили на майданчику ProZorro, участь в аукціоні взяли 11 учасників. Це підприємства різних форм власності та фізичні особи. В останньому раунді 73-річна Пилявець Ганна Антонівна запропонувала найвищу ціну. Відповідно до документів, жінка народилася у січні 1945 року. З 1990 року проживає у Житомирі.

Нагадаємо, Житомирська міськрада продасть з аукціону витверезник. Приміщення колишнього борцівського залу у Малині продадуть з аукціону.

Leave a Comment