У Новограді міськрада накупила на хмельницькому базарі капелюхів «челентанок»

У Новограді міськрада накупила на хмельницькому базарі капелюхів «челентанок»

 Ймовірно, для «танців».

Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради накупив у хмельницького підприємця на 9000 грн капелюхів «челентанка». Відповідні деталі трансакції оприлюднили на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів.

«Оплата за отриманi капелюхи челентанка (чорнi, кремовi, салатовi); 12.09.18, Без ПДВ. 9 000 грн», – йдеться у документі.

Придбали капелюхи у ФОП Томусяк Олег Віталійович. Підприємець зареєстрований у Хмельницькому, а основний вид діяльності – роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям.

На жаль, для чого знадобилися міській раді «брутальні» капелюхи – можна лише здогадуватися, так як редакції не вдалося зв’язатися з управлінням культури. У роздрібній торгівлі середня ціна такого капелюху – 120 грн, оптова ціна на хмельницькому ринку значно нижча. Тому мова йде від 50 до 100 одиниць. Судячи з вказаних у документі кольорів – аксесуари використовуватимуть для сцени.

До слова, з початку минулого століття «челентанка» була невід’ємним атрибутом чоловічого костюму. Її носили гангстери і професора, актори та клерки. Популярність вона отримала завдяки кінематографу, зокрема, після того, як у цьому капелюсі на екранах з’явився Адріано Челентано.

Нагадаємо, мер Новограда видав розпорядження забезпечувати квітами заходи за його участі.   5000 гривень за три дні Новоград-Волинська міська рада витратила на квіти. Майже 2 тисячі гривень Новоград-Волинська мерія виділятиме на поховання учасників бойових дій.

Leave a Comment