Пенсіонери, які мають «Картку житомирянина» їздитимуть безкоштовно у тролейбусах та трамваях

Пенсіонери, які мають «Картку житомирянина» їздитимуть безкоштовно у тролейбусах та трамваях

Рішення виконкому вступає в дію через два місяці.

Для пенсіонерів Житомирської міської отг проїзд у міському електротранспорті залишається безоплатним. На засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення, що зазначена категорія громадян має право безкоштовного проїзду  в  міському електротранспорті. Про це повідомила пресслужба міської ради.

В рішенні йдеться, що в  міському електротранспорті  проїзд  для  пільгових категорій громадян (пенсіонерів  за віком та осіб з інвалідністю ІІІ групи)  буде  безоплатним  за наявності «Картки житомирянина». При готівковому ж розрахунку становитиме 3 грн без обмежень у часі.

«За наявності «Картки житомирянина» пільговики зможуть їздити в  транспорті без обмежень у часі. Пенсіонерам ж з інших міст встановлено пільгову вартість, і вони сплачуватимуть за проїзд 3 грн…», – пояснює заступник міського голови Олександр Шевчук.

Зазначене рішення виконавчого комітету міської ради вступає в дію через два місяці. За цей час пенсіонери та інші пільгові категорії Житомирської міської ОТГ  мають можливість оформити «Картки житомирянина».

Нагадаємо, з 1 серпня 2020 року в Житомирі зміниться  вартість проїзду в громадському транспорті при оплаті готівкою та банківською картою, а при розрахунках «Карткою житомирянина» та транспортною карткою тариф залишиться незмінним.

Leave a Comment