Виконком Житомирської міської ради підняв вартість проїзду у комунальному транспорті

Виконком Житомирської міської ради підняв вартість проїзду у тролейбусах і трамваях та комунальних автобусах. Таке рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету 28 травня.

Відповідно до прийнятого рішення, при проїзді у тролейбусі чи трамваї за готівку, житомиряни платитимуть 6 грн, у комунальному автобусі — 8 грн. Власникам банківських карток проїзд обійдеться відповідно у 5 та 7 грн. А ось «щасливі» власники «Картки житомирянина» заощаджуватимуть. Їм проїзд обходитиметься у 4 та 6 грн відповідно.

На думку заступника міського голови Олександра Шевчука, в такий спосіб міськрада стимулюватиме житомирян до безготівкового розрахунку.

«Ми популяризуємо електронну форму розрахунку в громадському транспорті, тому і диференціювали сам тариф. На сьогодні транспортна картка діє як в автобусних маршрутах, так і в електротранспорті», ‒ пояснив Шевчук.

За його словами, пільговики, які мають «Картку житомирянина», зможуть їздити в  транспорті без обмежень у часі. Пенсіонери з інших міст теж матимуть пільгу і сплачуватимуть за проїзд лише 3 грн.

Нагадаємо, що у березні виконком тимчасово скасував пільги для житомирян на час карантину. У лютому виконком вніс чергові зміни до рішення про проїзд у громадському транспорті Житомира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *