Переселенці, які живуть на Житомирщині, отримали 5 мільйонів допомоги

У середу, 23 березня, у Житомирі відбулася моніторингова зустріч з питань реалізації проекту «Стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад у розвитку мікропідприємництва у Житомирській області». Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації. Організатором заходу став “Фонд громади Житомира”.

7048

На зустріч завітали експерти Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, іноземні експерти із UKAID, радник Міністра соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб Максим Свірський та заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості Віктор Зубрицький“, – йдеться у повідомленні.

Голова правління Фонду громади Житомира Жанна Соловйова розповіла про те, що програма, яка діє у Житомирській області, допомагає внутрішньо переміщеним особам з окупованих територій стати на ноги та розпочати або розширити свій бізнес на теренах Житомирщини.

7049

Уже 135 осіб отримали таку допомогу. Серед них 76 осіб у напрямку «Самозайнятість» та 59 – у напрямку «Мікропідприємництво» (для зареєстрованих суб’єктів підприємницької діяльності). Загалом учасникам проекту було закуплено обладнання на суму близько 5 млн грн.

Переселенці, які змогли розвинути свій бізнес у нашій області, ділилися своїми історіями, дякували Проекту та жителям Житомирщини за підтримку.

Нагадаємо, що Житомирщина піднялася на 12 місце за соціально-економічним розвитком регіонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *