Переселенців зі Сходу та Криму «попросять» із готелю «Житомир» через приватизацію

Житомирська міська рада має намір виселити внутрішньо переміщених осіб зі Сходу та Криму, які проживають у готелі «Житомир» через його приватизацію. Про це повідомила прес-служба міськради.

Коли саме почнуть відселення — ще не знають. Обіцяють дозволити пересленцям проживання до фактичног моменту продажу готелю з аукціону.

«На сьогоднішній день в готелі «Житомир» проживає 88 внутрішньо переміщених осіб. У зв’язку з тим, що депутатами прийнято рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир», всім внутрішньо переміщеним особам, що проживають в готелі, будуть запропоновані інші варіанти переселення», – йдеться у повідомленні.

За словами заступниці міського голови Вікторії Краснопір, питання житла будуть вирішувати, враховуючи особливості кожної родини.

«Ми знаємо, скільки і яких представників пільгових категорій там проживає. Звичайно, кожна родина має свій матеріальний рівень. У зв’язку з продажем об’єкту спроможним родинам запропоновано віднайти житло самостійно. Тим, хто не має змоги це зробити, буде запропоновано переміщення до гуртожитків. Як варіант, ми розглядаємо виділення бюджетних коштів для підтримки родин при самостійному виборі місця проживання», – зазначила Краснопір.

За її словами, у міській раді навіть розглядають варіант придбання житла для переселенців за кошти міського бюджету.

Нагадаємо, що готель «Житомир» вирішили приватизувати шляхом продажу з аукціону. Раніше його хотіли закласти під кредит на нові автобуси.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *