Переваг та недоліки консольних світильників

Переваг та недоліки консольних світильників

Поради.

Такі пристрої, як світлодіодні світильники застосовуються з метою організації вуличного освітлення на заміської території, біля будинку, на площах, паркувальних майданчиках, в парках і т.д. Як в містах, так і за містом ними висвітлюють дороги, вулиця, парки і сквери. Установку виробляють на кронштейни, які висотою досягають семи метрів. На сайті Led Factor можна вибрати такі прилади по невисоким цінам.

Вуличні світильники: переваги і недоліки

Більшість моделей, які встановлюють для освітлення трас, парків та торгових центрів, є спеціальний захист від води, бруду і іншого. Тому пристрої не вимагають додаткового захисту від впливу зовнішніх факторів.

Основні плюси:

  • Економічність. У порівнянні з галогеновими світильниками, світлодіодні споживають практично в два рази менше електрики.

  • Великий термін служби. Максимальна тривалість роботи приладів до 30 тисяч годин. Галогенові при цьому працюю всього 2,5 тисяч годин.

  • Світильники не псуються при регулярному включенні і виключенні. Циклічна навантаження не позначиться на роботі пристрою, і не зменшує тривалість використання.

  • Комфортне освітлення. Безшумна робота світильників є незаперечною перевагою його використання. Світло немерехтливе, не викликає роздратування і не напружує зір.

Мінуси:

  • Дорогі прилади. Якщо встановлюються світильники високої якості, то в подальшому вони окупляться тільки в процесі терміну служби через невеликого споживання електрики.

  • Якісні світильники не перегріваються, вони мають повний захист від теплової деградації, що скорочує термін служби освітлювального приладу.

  • Чутливі до перепадів. Світлодіодний прилад буде зіпсований в разі стрибків напруги, які вийшли за допустимі межі. Для уникнення цього доведеться використовувати стабілізатори напруги.

Для того, щоб консольний вуличний світильник служив довгий час, необхідно вибирати якісні вироби і купувати додаткову комплектацію у вигляді блоків живлення і стабілізаторів.

Установка світлодіодного світильника не вимагає особливих навичок і знань. Вироби кріпляться на стовп, використовуючи спеціальні кріплення. Їм не потрібно особливе обслуговування і догляд. При перегорання світлодіода, його можна запросто замінити на інший.

Придбати такі вироби можна в спеціалізованому магазині, а також на сайтах, де є подібні вироби. Варто обирати перевіреного реалізатора. Якщо пристрій виявиться бракованим, вам мають замінити на новий.

Leave a Comment