Мінімальна шкода волоссю з правильно обраним феном

Мінімальна шкода волоссю з правильно обраним феном

Нюанси, на які слід звернути увагу перед придбанням.

Зачіска відіграє не останню роль у жіночому образі. За допомогою укладки волосся легко приховати недоліки та підкреслити переваги зовнішності. Для надання зачісці об’єму та прибирання вологи застосовують фен. Пристрій за допомогою потоку гарячого повітря швидко висушує волосся, це актуально, коли на сушіння природним способом не вистачає часу. Усі прилади для укладання пасм не приносять їм користі, але якщо правильно обрати фен, рівень шкоди можна звести до мінімуму. У цій статті ми розповімо про нюанси, на які слід звернути увагу перед придбанням.

Види пристроїв

Фен — різноманітна техніка в сегменті товарів краси. Жіночі помічники поділяються на:

  • компактні — їх зручно брати з собою в подорож чи відрядження;

  • професіональні — потужні моделі з додатковими функціями;

  • побутові — часто комплектуються додатковими насадками та опціями.

Професіональні фени, хоч і коштують дорожче інших, завдають меншу шкоду волоссю завдяки таким характеристикам:

  1. Потужність — за допомогою засобів пасма швидко висихають, дія гарячого повітря недовготривала. Чим більше часу волосся контактує з потоком, тим гірше стає його структура.

  2. Функціональність — професіональна техніка здатна працювати в декількох режимах. Зазвичай регулюється температура та потужність потоку. Для сухого волосся варто використовувати прохолодний режим зі спокійною подачею повітря.

  3. Додаткові опції — можливості, що дозволяють покращити стан та зовнішній вигляд пасм. Іонізація забезпечує антистатичний ефект, озонування створює захисний бар’єр від ультрафіолету, а датчик контролю вологості автоматично регулює швидкість та температуру потоку.

У компактних та побутових фенах більшості таких функцій немає, але основні, наприклад, обдув холодним повітрям, присутні.

Зменшуємо ламкість: корисні поради

Зазвичай для створення зачіски жінки використовують не тільки фен, але й плойки, вирівнювачі та інші пристрої. Деякі з них можна викреслити, якщо вміти укладати пасма технікою для сушіння. Корисні поради:

  1. Насадки. Обирайте моделі фенів з «щіточками» або дифузором. За допомогою насадок можна накрутити волосся або зробити зачіску «мокрий ефект».

  2. Різні гребінці. За допомогою них і фену волосся легко розрівнюється. Варто лише одночасно розчісувати і сушити пасма після миття голови.

  3. Температура потоку. Біля коренів треба використовувати тепле повітря, а по довжині і на кінчиках — холодне. Роблячи це регулярно, ви помітите, що стан волосся значно покращився.

Не слід забувати про додаткові засоби догляду за пасмами. Перед сушінням обов’язково використовуйте спрей, він захищає від дії високих температур та електризації.

Якщо ви вирішили купувати фен для волосся, звертайте увагу на моделі відомих брендів. Бажано віддавати перевагу професіональній техніці, адже вона більш функціональна. Можна обрати потрібний режим сушіння завдяки декільком режимам роботи. У житті не можна економити на двох речах: красі та здоров’ї, а фен впливає на ці два аспекти одночасно!

Leave a Comment