Переваги штучного інтелекту

Переваги штучного інтелекту

Hana, Predix and MindSphere.

Сучасний бізнес важко уявити без застосування сучасних технологій. Якщо підприємець планує займатись ефективною комерційною діяльністю, більшість облікових операцій необхідно переводити в електронний формат. Можна також відзначитищо велику частку будь-якого ринку займають мережеві системи. Щоб налагодити оптимальне функціонування між магазинами у різних точках, необхідно застосовувати штучний інтелект, котрий зможе аналізувати велику кількість інформації та виводити з них певний результат, наприклад, у вигляді звітності. Такі системи відстежують усі надходження й витрати, котрі фіксують зчитувальні пристрої всіх магазинів і офісів, наприклад, торгової мережі. Якщо якісь розбіжності або невідповідності, розумні системи також це фіксують

Сучасні системи штучного інтелекту – це ідеальні аналітики, котрим не треба платити заробітну плату і досить мала ймовірність того, що вони можуть допустити помилку. Такі системи здатні опрацьовувати неймовірно великі об’єми даних, котрі не зможе сприйняти людський мозок. Тому такі впровадження є необхідними. Дехто боїться штучного інтелекту, того, що він перевершить людину, але без нього обійтись великим торговим системам в сучасному світі неймовірно важко.

Які види штучного інтелекту існують?

Є декілька основних систем штучного інтелекту:Hana, Predix and MindSphere.

Кожна з цих систем застосовується в різних сферах діяльності і має свої певні переваги.

Наприклад, Hanaце система, котру можна застосовувати для оптимізації процесу управління базою даних. Більш того, ця система ці бази створює самостійно. Вона отримує дані з різноманітних точок (проведені і зафіксовані купівельні транзакції тощо) та об’єднує їх по відповідним класифікаціям у базу даних. Людині для виконання такої операції необхідно витратити шалену кількість часу, штучний інтелект з цим справиться за лічені секунди.

Predix and MindSphereце система, котру застосовують у промисловому виробництві. Ця система збирає усі данні з виробничих пристроїв. Це допомагає визначити проблеми, які можуть виникнути у виробництві, будь-які перевитрати й інші недоліки. Коли власник бвзнесу матиме точну інформацію про те, як працює техніка і що з нею відбувається, він зможе точно аизначити проблему і швидко знайти її рішення. Так оптимізувати виробничий процес набагато легше.

Leave a Comment