Понад тонну фальсифікованого алкоголю знайшли у підпільному цеху в Коростені

Понад тонну фальсифікованого алкоголю знайшли у підпільному цеху в Коростені

Підроблювали й відомі бренди.

У Коростені прокуратура спільно з податківцями викрила нелегальний цех, з якого вилучили більше однієї тонни фальсифікованого алкоголю. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів із недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей та їх незаконний збут, за ч. 3 ст. 204 КК України.

“Установлено, що група осіб, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії, на території міста Коростеня організувала функціонування підпільного цеху з незаконного виробництва алкогольних напоїв, серед яких фігурують назви відомих брендів. У четвер, 18 липня 2019 року, у ході досудового розслідування, проведено ряд санкціонованих обшуків, у тому числі за місцем здійснення протиправної діяльності з виготовлення алкогольної продукції в гаражному приміщенні, розташованому на території міста Коростеня. За результатами обшуків, вилучено обладнання та компоненти для незаконного виробництва алкогольних напоїв, а також більше однієї тонни готової продукції та спирту”, – йдеться у повідомленні.

На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке проводить податкова міліція, триває.

Нагадаємо, на Житомирщині 8-річний хлопчик отруївся алкоголем. Судитимуть чоловіка, який купував та збував фальсифікований алкоголь.

Leave a Comment