Перевізники вимагають у мерії підвищити вартість проїзду у маршрутках. Дехто погрожує

Житомирські перевізники вимагають у міської ради терміново «вирішити» підвищення вартості проїзду в міському автотранспорті до економічно обґрунтованого рівня. Мовляв, зарплата мінімальна зросла, ціни на пальне та запчастини – теж. Відповідні вимоги вони виклали у листах та адресували їх міському голові Сергію Сухомлину. Про це повідомив його заступник Дмитро Ткачук на своїй сторінці у Facebook.

«На Різдво у перевізників міста, мабуть, була своя “св’яткова вечеря” на якій було сформульовано лист з черговою вимогою підвищення тарифу на проїзд. Тепер ці листи всі несуть в міськраду. Але окремі перевізники вирішують відхилитись від шаблону і передумали вимагати – просять, а є такі, які навіть погрожують. Тепер до числа “вимагаючих” додались навіть ті, хто попередньо заявляв, що вони проти підвищення і їх змушують», – написав Ткачук.

Нагадаємо, перевізники хочуть підняти вартість проїзду у маршрутках до шести гривень. Раніше щодо цього позиція міської влади була незмінною: без якісного надання послуг з перевезення – жодного підняття вартості проїзду не буде. Навіть, якщо місто піде на підняття ціни проїзду в маршрутках, натомість вимагатиме у перевізників перепідписання договорів з інвестиційною складовою та оновленням рухомого складу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *