Під Бердичевом селянина, який заготовляв дрова, вкусила гадюка

Під Бердичевом селянина, який заготовляв дрова, вкусила гадюка

Чоловік у реанімації.

До реанімаційного відділення Бердичівської районної лікарні 7 червня потрапив житель села Гардишівка з діагнозом: укус гадюки. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту населення
обласної державної адміністрації.

«До реанімаційного відділення районної лікарні з діагнозом: укус гадюки, госпіталізували чоловіка 1974 року народження. Інцидент трапився у лісі, під час заготівлі дров. Наразі постраждалий ще перебуває в реанімації, стан його здоров’я стабілізувався. Це перший випадок, який стався в цьому році», – розповів головний спеціаліст управління Микола Мінчук.

Нагадаємо, торік лише одна ампула протиотрути від укусу гадюки була на Житомирщині. Протигангренозною сировоткою, сировоткою проти укуса павука (тарантул), протидифтерійною сировоткою, антирабічним імуноглобуліном, протипрацевим імуноглобуліном, вакцинами проти жовтої лихоманки та проти кліщового енцефаліту заклади охорони здоров’я області не забезпечені. На  Житомирщині гадюка вкусила 71-річного рибалку. У Романівському районі гадюка вкусили трьох річну дівчинку, яка гралася на подвір’ї.

Leave a Comment